БУДЬ МУДРИМ! Освіта. Наука

БУДЬ МУДРИМ! Освіта. Наука

УПЕРШЕ ЗНО СКЛАДАТИМУТЬ УСІ!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти для ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання запрошує абітурієнтів на пробне тестування.

Повідомляємо, що у 2015 році усім випускникам середніх загальноосвітніх навчальних закладів треба буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для отримання оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови чи для вступу до вищого навчального закладу.

Участь у пробному тестуванні дасть абітурієнтам можливість попрацювати в пунктах тестування, перевірити свої знання, пройти етап психологічної адаптації перед основним іспитом.

Лише до 15 грудня 2014 року бажаючі мають змогу зареєструватися для проходження пробного тестування на сайті: www.lvtest.org.ua

Скористайтеся можливістю перевірити знання та ознайомитися з оновленою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

Додаткова інформація: www.testportal.com.ua – cайт УЦОЯО; www.lvtest.org.ua – сайт ЛРЦОЯО; lvivtest@gmail.com – e-mail ЛРЦОЯО; 8 (032) 2422660 – «гаряча» телефонна лінія ЛРЦОЯО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: