Бібліотечний урок у храмі знань

Бібліотечний урок у храмі знань

Бібліотечний урок у храмі знань

 

«Дружба з книгою – це свято». Під такою назвою в бібліотеці-філії Старого Кропивника відбувся бібліотечний урок з учнями першого класу тамтешнього НВК І-ІІ ст., який організувала бібліотекар Тамара Свищ із вчителем Христиною Коржинець.

Тільки вчора діти попрощалися з «Буквариком» і сьогодні, як повноцінні користувачі, прийшли знайомитися з бібліотекою. Цікаво їм було все: історія виникнення книг та книгодрукування, і розміщення книг у бібліотеці, і як вибрати цікаву книгу, і для чого потрібні книжкові виставки, і що таке формуляр користувача, каталоги й картотеки, і ще багато цікавого і корисного про бібліотеку та книгу.

Також дітям розповіли про організацію роботи бібліотеки та правила поводження в ній. Після екскурсії бібліотекою відбулося читання казок, які діти з цікавістю слухали та ділилися своїми враженнями.

Метою бібліотечного уроку було навчити дітей любити й поважати книгу, викликати бажання читати, виховувати бережливе ставлення до книги, формувати в дітей поняття, що бібліотека – це храм знань і скарбниця мудрості.

 

Старокропивницький НВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: