Безпечна школа – Попелівський НВК

Безпечна школа – Попелівський НВК

Безпечна школа – Попелівський НВК

 

Попелівський НВК взяв участь у проекті Захисту Патріотів із міста Києва «Безпека в школі», який реалізується за підтримки канадських донорів – Canada-Ukraine Foundation та Huculak Foundation.

Для дирекції школи важливо створити безпечний простір у навчальному закладі. Вчителі розуміють, що саме вони відповідальні за здоров’я та життя своїх учнів і саме їм батьки довіряють власних дітей.

Учасниками тренінгового заняття були вчителі, працівники школи та активні батьки учнів.

Програма проекту «Безпека в школі» передбачає тренінг із серцево-легеневої реанімації для дорослих, підлітків і немовлят із використанням АЗД, який провели кваліфіковані інструктори. Заняття тривали протягом чотирьох годин, потім учасники склали теоретичний та практичний іспити. Усі учасники і навчальний заклад отримають сертифікати безпечної школи.

Попелівський НВК погодився на цей проект, бо не просто хоче отримати сертифікат безпечної школи, а розуміє, що багато хто не знає, що робити в разі, коли учневі стає погано. Хвилини минають, а вони іноді коштують людині життя. Школа, яка пройшла ці навчання, відрізняється від тої, що не зробила цього, рівнем упевненості батьків, що їхні діти будуть живі-здорові. У таку школу посилати дітей буде безпечніше. Варто, щоб цей проект пройшли всі школи. Добре було б, якби прийняли рішення, щоб учителів занесли до переліку зобов’язаних надавати першу допомогу. Це підвищило б престижність професії вчителя й повагу до нього, адже він тоді не тількиє педагогом, а ще й другом, порадником, рятівником.

 

Віра ТУПИЧАК, заступник директора з ВР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: