«Зелені легені» Дрогобича контролюватимемо разом

«Зелені легені» Дрогобича контролюватимемо разом

«Зелені легені» Дрогобича контролюватимемо разом

 

На інтернет-порталі Дрогобицької міської ради запрацював інструмент для візуалізації даних про озеленення міста – е-сервіс «Зелений Дрогобич».

Інструмент запрацював у межах проєкту «Drohobych – SmartCity». За допомогою цього е-сервісу містяни матимуть змогу дізнаватися про перебіг висадки та зрізки дерев, їх обрізку та кронування, озеленення міста, подавати свої пропозиції, а також отримувати зворотній зв`язок.

Презентація роботи е-сервісу відбулася у вівторок, 21 січня, у Молодіжному просторі Дрогобича за участі представників-розробників ервісу TEXTY.org.ua, біолого-природничого факультету ДДПУ імені Івана Франка та активних дрогобичан. Участь у заході взяв й міський голова Тарас Кучма.

«Новий електронний сервіс представлений у вигляді інтерактивної мапи, на якій зображено місця, де саджають нові дерева та обрізають або видаляють старі. Крім цього, показано дерева-ботанічні пам’ятки та парки й сквери міста. Користувачі матимуть змогу додавати чи прибирати ті чи інші шари з карти та переглядати детальну інформацію про кожне дерево. Для цього достатньо просто натиснути на назву шару у верхній частині карти», — розповів під час презентації координатор TEXTY.org.ua Петро Боднар.

Наноситимуть на інтерактивну мапу е-сервісу дані, які опрацьовуватимуть спільно з фахівцями біолого-природничого факультету ДДПУ імені Івана Франка, у відділі ІТ та аналізу ДМР. Загалом за якісну практичну роботу сервісу відповідатиме Департамент міського господарства ДМР. Зокрема для

якісної роботи сервісу біолого-природничий факультет розробить для Департаменту міського господарства інструкцію як правильно доглядати за деревами.

«Реконструюючи площу Ринок, а також інші об`єкти, ми справді зіткнулись з тим, що надзвичайно важливо садити відповідні дерева в «правильних» місцях, зрізати та кронувати ті, що вже є, бо в іншому випадку це принесе шкоду. І завдяки цьому сервісу дрогобичани тепер знатимуть що і для чого роблять з тим чи іншим зеленим насадженням», — зазначив міський голова Тарас Кучма.

Модератором заходу виступив начальник відділу ІТ та аналізу ДМР

Станіслав Гайдер.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: