Завершуються жнива – пора у ліс по дрова

Завершуються жнива – пора у ліс по дрова

Завершуються жнива – пора у ліс по дрова

 

Перша розширена нарада райдержадміністрації за участю нового народного депутата України Ореста Саламахи відбулася 5 серпня. 

Значну увагу було приділено питанню підготовки медичних закладів, закладів освіти та культури Дрогобицького району до нового опалювального сезону 2019—2020 років. Про це інформували начальник управління економічної політики, житлово–комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад, начальник відділу освіти Іван Стецко, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, виконуючий обов’язки в.о. керівника КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради Олег Шикоряк.

За міжопалювальний сезон проведена значна робота щодо утеплення фасадів навчальних закладів та заміни котлів, але як зауважив перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, до 15 вересня потрібно забезпечити стовідсоткову кількість дров.

Проблемним питанням залишається обов’язкова вимога наявності засобів дистанційної передачі даних з обліку витрат газу. Це стосується як закладів освіти, так і охорони здоров’я. Для їх закупівлі необхідно виділити близько півмільйона гривень.

Сергій МАТІЙКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: