З Днем волонтера

З Днем волонтера

З Днем волонтера

Командування та особовий склад військової частини А1108 від щирого серця вітають з  Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання — це запорука успіху.

Висловлюємо слова подяки настоятелю церкви св. Миколая в с. Нагуєвичі отцю Андрію Безушку, Євгену Хрунику, голові Дрогобицької районної ради Михайлу Сікорі, заступнику голови райради Володимиру Стецівці, директору ПП «Коло» Миколі Походжаю, іконописцю Левкові Скопу.директору ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василеві Матяшовському, директору КП «Дрогобичводоканал» Романові Шагалі та багатьом іншим волонтерам, які так само, як і воїни, прискорюють нашу спільну перемогу. Ви здійснюєте титанічну роботу, спрямовану передусім на духовну та матеріальну підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших краян, як в пункті постійної дислокації так і під час виконання завдань за призначенням в районі проведення ООС.

 Щиро вдячні від імені кожного воїна, якому Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю та допомогу. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя, покращити побут, надати допомогу. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні ООС воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: