Як розвиватиметься Дрогобич впродовж наступних 6 років?

Як розвиватиметься Дрогобич впродовж наступних 6 років?

Як розвиватиметься Дрогобич впродовж наступних 6 років?

 

Міська рада Дрогобича розпочала розробку нової стратегії розвитку міста на 2021—2027 роки.Її концептуальні засад розробили фахівці КУ «Інститут міста Дрогобича».

Всього у стратегії розвитку передбачено 8 основних складових, на базі яких у найближчі 6 років повинне розвиватися місто.

Перша – просторовий розвиток міста, який має забезпечити передумовирозвитку промислових, житлових, рекреаційних, соціально-побутових та інших зон міста.

Друга – транспортні мережі і логістика, які мають стати передумовою для забезпечити формування таких транспортних мереж, які виведуть транзитний транспорт за межі міста, організують магістралі швидкого руху містом, велодоріжки, пішоходні зони та систему місць паркування і зупинок, а також багато іншого.

Третя – кластерні моделі економічного та соціально-культурного зростання.Мова йде про формування точок росту економіки на базі кластерів малого та середнього бізнесу. Створення та розвиток кластерів швейної промисловості, ІТ, енергозбереження, деревообробки та інших. Важливим елементом цього розділу є створення комунального екологічного кластера — збирання, сортування,перероблення твердих побутових відходів і відходів деревини.

До числа 8 основних засад входять також продовження розвитку платформи «SmartCity – Дрогобич», енергозбереження та енергоефективності, а також формування міста дружнього до навколишнього середовища, створення системи історично-архітектурного середовища та історико-культурної спадщини «Багатокультурний Дрогобич» та організацію безпечного міста.

«Стратегія розвитку Дрогобича розробляється на 2021—2027 роки, на період дії державної стратегії України», – зазначають у КУ «Інститут міста Дрогобича».

Доповнити вже попередньої розроблену стратегію може кожен охочий дрогобичанин.

Завдяки е-сервісам, які функціонують на Інтернет-порталі ДМР, впродовж наступних 13 днів дрогобичани мають змогу у режимі онлайн внести свої пропозиції.

Для цього необхідно скористатись е-сервісом «Консультації з громадськістю», перейшовши у рубрики «Е-місто» — «Е-демократія» — «Е-консультації».

Там міститься також і повна інформація про 8 вже розроблених основних стратегій.

Автором цієї е-консультації є керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.

Прес-служба Дрогобицької міськради

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: