Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 15 березня голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів  позачергове виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про вжиття заходів для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку із новоутвореним проваллям 15.03.2020 року в зоні гірничого відводу «СГХП «Полімінерал» на території Болехівської сільської ради.

Були також присутні представники «СГХП «Полімінерал», Дрогобицької місцевої прокуратури, Служби автомобільних доріг у Львівській області, департаменту екології ЛОДА, екологічної інспекції у Львівській області, ТзОВ «Екранбуд», Дрогобицької та Стебницької міських рад.

Комісія прийняла низку першочергових рішень, серед яких – посилене патрулювання поліцією та Нацгвардією дороги Меденичі-Пісочне на відрізку Дрогобич-Трускавець та недопущення сторонніх осіб до провалля.

Дрогобицькому управлінню водного господарства доручено провести обстеження річки Вишниця в зоні гірничого відводу рудника № 2 «СГХП «Полімінерал».

«СГХП «Полімінерал» —  обгородити  світловідбивною стрічкою провалля, встановити попереджувальні і заборонні знаки, перекрити шляхи доїзду до провалля.

Також відповідні служби повинні доповісти про ситуацію щодо перенесення комунікацій, які знаходяться в межах гірничого відводу рудника № 2 «СГХП «Полімінерал».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: