Весна: пора у гори на запусти!

Весна: пора у гори на запусти!

Весна:  пора у гори на запусти!

 

Перший день весни політична еліта Дрогобиччини провела Бистриці Гірській. У цю сонячну неділю біля сільського народного дому зупинилося стільки дорогих автомобілів, скільки мешканці села, можливо, не бачили упродовж цілого року. Традиційно в цей день відзначають Запусти – входження у Великий піст. Отож його ще називають днем примирення.

У день примирення в Бистрицю Гірську прибули голова райради Михайло Сікора, новопризначений голова РДА Омелян Стасула, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, селищний голова Східниці Іван Пиляк, попередній голова РДА Андрій Шевкенич, голова бюджетної комісії райради і депутат від Бистриці Гірської в одній особі Віталій Скоропад, майже половина депутатського корпусу райради, представники бізнесу та більшість мешканців села.

Ініціатором такого зібрання був ще один депутат від Бистриці Гірської Микола Мандзяк – вулканічного темпераменту чоловік, який пережив багато життєвих випробувань, перш ніж стати на шлях практикуючого християнина. Те, що його послухали впливові на Дрогобиччині люди, відклали свої справи й приїхали в село, схоже, прямо пов’язано з вірою.

Тож усі зібрались у народному домі, який з допомогою райради та меценатів вдалося відремонтувати. Ініціатором такого ремонту також був Микола Мандзяк, і успішний фініш ремонту також став маленьким чудом. І за те, що таке чудо сталося, пан Мандзяк цього дня дякував Богові, Який скерував на добрі справи сільського голову Бистриці Романа Хомина, голову райради Михайла Сікору, тодішнього голову РДА Андрія Шевкенича, депутатів райради, меценатів братів Дулібяників та всіх, хто долучився до того, щоби зберегти село та дати поштовх до розвитку. Бо тільки там, де діяльними є церква, школа та народний дім, починає вирувати справжнє життя.

Перед концертом до всіх, хто зібрався в народному домі, звернулися голова райради Михайло Сікора, сільський голова Роман Хомин, новопризначений голова РДА Омелян Стасула, депутати райради від Бистриці Гірської Віталій Скоропад та Микола Гамзяк. А по завершенні концерту була відкрита розмова за столом, у тому числі й про майбутнє Бистриці Гірської…

Дмитро ФЕДАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: