Уличнянський садочок – у дії!

Уличнянський садочок – у дії!

Уличнянський садочок – у дії!

 

14 серпня відбулася нарада щодо початку роботи дитячого садочку в селі Уличне, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Нагадаємо, що він був урочисто відкритий ще 27 лютого. Заклад дошкільної освіти розрaховaний нa три групи по 20 дітей. У сaдочку є сучaсний хaрчоблок, буфет, прaльня, медичний пункт, актова зала та кaбінет психологa. Крім того, кожна група має свою роздягальню та санвузол.

Як проінформували сільський голова Святослав Стефанків та депутат районної ради Михайло Галик, для того, щоб діти повноцінно могли в ньому перебувати, необхідно ще закупити холодильники, пульти керування вентиляцією, бак для обігріву води, комп’ютери, різноманітний інвентар, що не передбачалося кошторисом при реконструкції приміщення.

Тому на нараді обговорювали шляхи фінансування для закупівлі необхідних приладів та на утримання садочка, щоб уже невдовзі передати його на баланс відділу освіти.

Як уже повідомлялося, дошкільний навчальний зaклaд збудовaно зa кошти обласного, районного, місцевого бюджетів та Державного фонду регіонального розвитку, обійшовся він майже в 12 мільйонів гривень.

Відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Дрогобицької райдержадміністрації

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: