Уличне відвідав Ярема Гарабач

Уличне відвідав Ярема Гарабач

Уличне відвідав Ярема Гарабач

 

В Уличненчькій музейній кімнаті бібліотеки – філії започатковано проект «Музеєзнавчі зустрічі з відомими людьми » (науковцями, письменниками, політиками, ін.), який має за мету привернути увагу суспільства до ролі особистості в історичному і культурному розвитку краю.

Не часто випадає шанс особисто познайомитись з такою людиною, як Ярема Гарабач.

Пан Ярема подорожує багато подорожує, тому радо відгукнувся на запрошення. В Уличному гість відвідав могилу своїх батьків (куми та соратники С. Бандери) на місцевому кладовищі. Відбулася надзвичайно цікава зустріч та відверта розмова про Степана Бандеру, який є хресним батьком Яреми Гарабача.

Розмова супроводжувалась демонстрацією ексклюзивних, досі не відомих фактів та фотографій з приватного архіву Гарабачів, які ніде не публікувалися.

Було домовлено про співпрацю в реалізації низки цікавих проектів.

 

Довідково:

Ярема Гарабач (1948, Мюнхен) — художник-скульптор. Після студій у Римі та Мюнхені виконував роботи в Африці та Франції, а крім цього багато подорожував. Таким чином і потрапив до США, де працював 35 років. В «Голосі Америки» виконував функцію продюсера-режисера та був автором-ведучим музичної програми жанрів блюз і рок. Крім цього, виконував функції «веб-майстра» та «веб-дизайнера» в українському відділі «Голосу Америки».

Леся ЛУЦІВ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: