У Львівській опері відзначили 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля

У Львівській опері відзначили 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля

У Львівській опері відзначили 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля

У понеділок, 4 листопада, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась Духовно-мистецька програма «Божий Агнець», присвячена 30-літтю виходу УГКЦ із підпілля та Блаженному священномученику Омеляну Ковчу.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський із дружиною.

«Церква дарує нам  ті цінності, якими кожен із нас повинен керуватись у житті. Ми йдемо тим шляхом, яким скерував нас Господь. Люди, які ціною власної свободи відстоювали віру в Бога, достойні найвищих відзнак, нашої душевної подяки. Не забуваймо про цих людей – вони зробили для нас найцінніше – пронесли свою віру, незважаючи ні на що», — звернувся до присутніх Маркіян Мальський.

Духовно-мистецька програма «Божий Агнець» – авторський проект Галини та Лесі Тельнюк – прозвучить у супроводі оркестру та хору Заслуженої академічної капели «Трембіта». Солістки виконають композиції, у яких на музику покладено вірші християнської тематики. Захід відображає життєвий та мученицький шлях УГКЦ. Назва є символічною для УГКЦ, бо Божий Агнець був розп’ятий за гріхи світу, але він воскрес і подарував життя як Греко-Католицька Церква, що була знищена у 1946 року і змогла відродитись.

«Цим мистецьким заходом ми вшановуємо 30-ту річницю виходу із підпілля нашої церкви, яка була там довгих 44 роки. За ці три десятиліття ми зробили багато, великі кроки уперед. Вірю, що ми розвиватимемось і надалі, заради того, аби засвідчувати, що Церква – це живі люди», — наголосив Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Співорганізаторами заходу є Львівська архиєпархія УГКЦ, Львівська обласна державна адміністрація, Фундація «Андрей», Клуб Української греко-католицької інтелігенції, заслужена капела «Трембіта».

Програма складалась із 3 блоків:

Життя.
Мучеництво.
Воскресіння.

Також у межах відзначення 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля відбулось погашення ювілейної марки із зображенням собору Святого Юра, а також ювілейного конверта.

Відділ організаційної роботи і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: