ТРУСКАВЕЦЬ ПРИЙМАТИМЕ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ З УШУ

ТРУСКАВЕЦЬ ПРИЙМАТИМЕ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ З УШУ

ТРУСКАВЕЦЬ ПРИЙМАТИМЕ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ З УШУ

 

У Трускавецькому ДЮСШ «Спортовець» 20, 21 та 22 січня проходитимуть Міжнародні змагання з ушу. Про це повідомила прес-служба Трускавецької міськради з посиланням на Оксану Сотрихіну, президента федерації ушу Львівської області.

Очікується, що у змаганнях візьмуть участ до 300 учасників з України та з-за кордону: Греції, Молдови, Польщі, Грузії.Також, каже Оксана Сотрихіна,  до Трускавця повинні були приїхати спортсмени з Ірану, але відмовились в останній момент, очевидно, у зв’язку з нещодавніми подіями.

Вік учасників від 9 до 60 років. Обов’язкові категорії у яких змагатимуться спортсмени: Чанкван, Даошу, Цзяншу, Цяньшу, Гуньшу, Нанкуан, Нандао, Наньгун, Тайцзицюан, Тайцзяцзян.

Організатори змагань з ушу «UKR-WEST 2020» Федерація ушу Львівської області, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та за підтримки Трускавецької міської ради.

Нагадаємо, що президент федерації ушу Львівської області Оксана Сотрихіна є також і відомим тренером. Її вихованець, дрогобичанин Андрій Фегецин став чемпіоном світу.

Уляна ОВЧАРЕНКО

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: