Тепер у Дрогобичі женьшеню – не бракуватиме…

Тепер у Дрогобичі женьшеню – не бракуватиме…

Тепер у Дрогобичі женьшеню – не бракуватиме…

 

20 червня Франковий край зустрічав іноземних гостей: офіційну делегацію з Південної Кореї – гірської місцевості, округу Гам’янг. Південнокорейські гості завітали на Дрогобиччину в рамках культурної, економічної, освітянської та медичної співпраці й обміну.

Округ Гам’янг розташований у гірській місцевості, його населяють чотири мільйони мешканців. На цій території є один із масштабних національних парків. Розвинена курортна інфраструктура. В окрузі активно розвивається сільське господарство, вирощують женьшень, з якого виготовляють продукцію. У 2020 році у Гам’янзі відбудеться Всесвітня експовиставка, на якій широко презентуватимуть продукцію з женьшеню. Мета – розкрити людству секрети довголіття.

Візит південнокорейських делегатів увінчався певним успіхом для обох сторін – 17 червня Дрогобич та Гам’янг підписали Договір про партнерство.

Закордонні гості, попри ділові зустрічі, не могли залишитися осторонь принад дрогобицького краю: оглянули наші уславлені сакральні та архітектурні пам’ятки. Крім восьми корейських представників, на зустрічі у Франковому виші був присутній і почесний консул Республіки Кореї у Львові Владислав Ртіщев.

Уляна ОВЧАРЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: