Стебницька лікарня готується приймати хворих на коронавірус

Стебницька лікарня готується приймати хворих на коронавірус

Стебницька лікарня готується приймати хворих на коронавірус

 

У КНП «Стебницька міська лікарня» розпочато заходи з підготовки до можливого прийому хворих на коронавірус.У понеділок, 16 березня, у Стебницькій лікарні провели навчання для медичного персоналу щодо правил поведінки при переведенні закладу у посилений режим роботи.

Нагадаємо, Стебницьку лікарню включено до переліку 9 базових закладів в області для прийому хворих на коронавірус.

До медиків на зустріч завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

«Дай Бог, щоб цього не сталося, але ми повинні підготуватися. Ми не повинні піддаватися паніці, але маємо пам’ятати про відповідальність кожного з нас. Ми мали ситуацію з грипом у 2008 році. Алгоритм дій однаковий. Зі свого боку ми докладемо максимальних зусиль, щоб разом подолати труднощі, з якими, не дайБоже, нам доведеться зіткнутися», — звернувся до колег-медиків Тарас Кучма.

З міського бюджету Дрогобича на закупівлю необхідних засобів для підготовки Стебницької лікарні до можливого прийому хворих на коронавірус виділено 200 тис. грн. Також керівництво галузі охорони здоров’я вживає заходів із забезпечення на випадок потреби достатньої кількості кисневого обладнання.Про це розповів медикам Володимир Чуба.

У ході проведення інструктажу з користування спецзасобами медики клопотали перед міським керівництвом про посилення заходів безпеки у самій лікарні у випадку переведення медзакладу на особливий режим.

 

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: