Спортивна виставка Мар’яна Гуржія

Спортивна виставка Мар’яна Гуржія

Спортивна виставка Мар’яна Гуржія

 

19 вересня у виставковому залі літературного музею Івана Франка у Нагуєвичах відкрилася виставка відомого спортсмена Мар’яна Гуржія.

З 2003 року він є вихованцем СОЦ «Еней», 2014—2018 рр. – студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, з 2018-го – студент ДДПУ ім. Івана Франка. За 15 років Мар’ян стає переможцем найпрестижніших турнірів та змагань, а також: чемпіоном України з кікбоксингу, рукопашного бою, бойового гопака, переможцем Кубка світу з бойових мистецтв, майстром спорту України з хортингу, майстром спорту України з кікбоксингу, майстром спорту міжнародного класу з рукопашного бою.

До слова, сини Івана Франка свого часу теж були спортовцями та вихованцями І.Боберського. А згодом Тарас та Петро стають членами «Сокола». Спільно з Іваном Боберським та його найближчими соратниками і послідовниками – співтворці української тіловиховної і спортової традицій.

 

ДІКЗ «Нагуєвичі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: