Соціальне служіння – у центрі форуму

Соціальне служіння – у центрі форуму

Соціальне служіння – у центрі форуму

 

28 жовтня на території реколекційно-просвітницького центру «Галилея» відбувся Форум соціального служіння Української Греко-Католицької Церкви.

Миряни парафій СДЄ, священнослужителі, працівники, волонтери, жертводавці, гості мали нагоду бути на Божественній Літургії, яку очолив владикаГригорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, який наголосив, що соціальне служіння –це покликання робити добро. Це послуга для потребуючих,для тих, хто є слабший, безпомічний.

Далі, за програмою, були доповіді у сфері соціального служіння.Отець Ігор Козанкевич, голова соціальної комісії СДЄ, розповів про суть і роль соціального служіння на прикладах БФ «Карітас».Представники благодійного фонду «Карітас-Борислав» наводили приклади з життя парафіяльного «Карітасу».Отець Олег Здреник ділився досвідом соціального підприємництва на парафії у селі Вільшаник, о.Роман Громрозповів, як відбувається співпраця парафії села Мшанець і органів влади. Ірина Максименко, представниця національного офісу «Карітасу» України, говорила про свій досвід праці у проекті «Активізація соціального служіння у громадах».

Відтак о. Богдан Лехович, відповідальний за форум, запросив учасників познайомитися із діяльністю усіх центрів «Карітасу», які були представлені, а також загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет», спільнотою для бездомних «Наша Хата».

Форум завершився діалогом учасників, а також прийняттям резолюції.

 

Уляна ЯЖИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: