Сходження року: ювілейна Хресна хода на Гору Небесної Сотні

Сходження року: ювілейна Хресна хода на Гору Небесної Сотні

Сходження року: ювілейна Хресна хода на Гору Небесної Сотні

 

У неділю, 29 вересня, відбулася п’ятнадцята ювілейна Хресна хода на Гору Небесної Сотні в Довгому Гірському. Вона була особливою ще з одної причини: біля підошви гори постав новий, сучасний бювет, у якому можна напитися цілющої «Нафтусі». Її зцілююча сила постійно зростатиме, позаяк до енергії землі додаватиметься енергія молитов величезної кількості паломників.

Появі цього бювета довжанці завдячують інвесторові Дмитру Нікуліну. Він, як відомо, причетний до будівництва поблизу села малої гідроелектростанції. Та поки ще не вирішені всі бюрократичні проблеми, пан Нікулін зосередився на вирішенні проблем соціальних. Вже добудовано третій поверх Народного дому, в якому планують створити картинну галерею імені Корнила Устияновича та міжнародну школу іконопису. До речі, Дрогобиччина є одним із найпотужніших світових центрів іконопису. Про це знають у Європі та США, проте мало відають у нашому районі. Та після відкриття школи інформація розлетиться по всій Дрогобиччині. Водночас інвестор взявся за будівнитцво дороги, зокрема, найпроблемнішого відрізку біля скелі, де колись проходила вузькоколійка. Тож і не дивно, що в час Божественної Літургії за участю єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорія (Комара) серед сотень паломників ми побачили й Дмитра Нікуліна.

Іван ШВЕД

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: