Схід і Захід – разом!

Схід і Захід – разом!

Схід і Захід – разом!

 

Як ми повідомляли в попередньому номері «Франкового краю», в рамках спільного Проекту «Україна Єдина ! Схід і Захід разом»  на Дрогобиччині побувала делегація учнів-переможців регіонального етапу патріотичної гри «Сокіл» Джура" зі славної Валківщини (Харківська область). Координатором цієї поїздки виступив голова ГО «Галицький хрест» Руслан Цеслів.

Після численних екскурсій Дрогобиччиною, в останній день перебування делегації на Львівщині для гостей із Харківщини провели екскурсії у Львові в Будинку Воїна та в музеї «Арсенал», де наповнилися незабутніми враженнями.Це була остання атракція, після чого вони відбули на Харківщину з переконанням, що такі спільні проекти ще більше зближують і ріднять нас...Схід і Захід Разом ! Україна Єдина!

Як зазначив Руслан Цеслів,несподівано швидко підійшла до кінця довгоочікувана подорож на Львівщину учнів Сидоренківськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області (директор школи Д.ВНовікова, виховники — І.І. Слив'як та К.П.Марющенко). Душу переповнюють приємні спогади та яскраві враження! Нові знайомства, цікаві зустрічі зі справжніми патріотами нашої Батьківщини. Розповіді, що торкаються найглибших куточків молодої душі... Почуття гордості та захоплення, допитливості і цікавості, болю та суму перекликалися в наших серцях… «Від себе особисто, як керівника групи, та від своїх вихованців висловлюю щиру вдячність усім, хто був задіяний до організації та проведення незабутніх екскурсій. Серед них: Наталія Осадча, Наталія Трусова, Наталія Ковтун, Ольга Тимошенко, Віталій Янов, ЛарисаОсман,Тарас Назарків, Михайло Сікора, Олег Iлькiв, Анастасія Вит, Олег Височанський Максим Перев'язко» — наголосив Руслан Цеслів.

Уляна ОВЧАРЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: