Про креативність маркетолога – у професійне свято

Про креативність маркетолога – у професійне свято

Про креативність маркетолога – у професійне свято

 

Нещодавно в Дрогобицькому інституті підприємництва та перспективних технологій відбулося урочисте святкування Дня маркетолога.

З вітальним словом під час святкування виступив Іван Жигало, директор філії Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету України «Львівська політехніка».

Керівник туристично-інформаційного центру Дрогобицької міської ради І. Чава розповів про створення привабливих маркетингових атрибутів міста Дрогобича (туристичного логотипу, слогану, брендбуку).

Тут були брейн-ринг «Цікаві факти про маркетинг», розважально-пізнавальні дійства, креативне відео, вікторини та безліч нових вражень, невимовних емоцій від усвідомлення причетності до креативного маркетингу. Несподівані думки про найсучаснішу спеціальність маркетолога лунали з уст студентів «Львівської політехніки»: А. Лазішілі, В. Химич та Галини Петречко, заступника директора Дрогобицького міжрайонного центру зайнятості.

На закінчення були тематичний торт до Дня маркетолога та оглядова екскурсія нашим краєм: Церква Святого Юра, місця Бруно Шульца, костел Святого Варфоломія, солеварний завод, яка була організована Франко-TRAVEL.

Сьогодні деякі молоді юнаки та дівчата виїжджають на Захід в пошуках кращої долі. Запорука кращого життя та кращої долі – в Україні, де є і будуть перспективні технології та спеціальності. Директор Інституту Львівської політехніки, кандидат економічних наук Іван Жигало разом із педагогічним колективом докладає великих зусиль, щоб зберегти молодь в Україні та підготувати  фахових спеціалістів у галузі маркетингу, менеджменту, перспективних технологій та міжнародного підприємництва.

Іван Жигало завжди вдячний і своїм здобуткам, і своїм помилкам, бо кожна помилка приводить його до Істини.

 

Богдан БАШАК, журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: