Правовий десант знову у Дрогобичі

Правовий десант знову у Дрогобичі

Правовий десант знову у Дрогобичі

А десантниками були працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі й бюро правової допомоги. Вони приїхали до Дрогобича для того, аби у рамках комплексного інформаційно –просвітницького заходу «Правовий десант» провести ряд заходів. Спочатку на площі біля пам’ятника Т. Шевченкові  фахівчині бюро правової допомоги Галина Костик і Софія Габрівська проводили експрес- консультування мешканців Дрогибиччин. Одночасно відбувалося вуличне інформування щодо діяльності бюро правової допомоги на теренах Дрогобиччини, а також вуличне навчання на тему: «Відповідальність за булінг». Окрім цього, студенти першокурсники Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка також мали можливість  отримати інформацію на цю ж тему та дізнатися, як можна протидіяти булінгу.

Згодом працівники місцевих центрів Львівщини, у тому числі й бюро правової допомоги, стали учасниками інформаційної сесії щодо пенсійного забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, яку спільно організували  Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області у співпраці з Благодійним фондом «Право на захист».

Не менш цікавим було перше заняття у «Правовій школі журналіста», яку провели для місцевих ЗМІ директор центру Марія Николаїшин та працівниця відділу Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків. На завершення робочого дня відбулася інформаційно –комунікативна платформа, де працівники бюро правової допомоги мали можливість, підводячи підсумки трирічної діяльності,  розповісти про свою діяльність, а заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович, про те, як започатковувала свою діяльність система безоплатної правової допомоги. На завершення заходу Марія Николаїшин – директор місцевого центру, яка подякувала працівникам бюро правової допомоги за їхню віддіаність та любов до своєї справи. Вона підкреслила, що у центрі панує командний дух, який, зокрема, є запорукою успішної діяльності місцевого центру. Марія Николаїшин також подякувала соціальним партнерам, з якими взаємодію працівники бюро правової допомоги. Відрадно, що теплі слова подяки пролунали й на адресу журналістів. Про плани діяльності місцевого центру на майбутнє учасники заходу також дізналися від Марії Николаїшин.

А на завершення заходу працівники бюро правової  допомоги й директор центру отримували слова подяки від присутніх гостей: депутатів місцевих рад, начальників відділів, служб та управлінь місцевих рад, журналістів, лідерів громадських організацій. Серед виступаючих був також і заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Ханас. Який наголосив на тому, що важливо, аби й надалі працівники центру, надаючи людям правову  допомогу, відстоювали їхню людську гілдність, відновлювали віру у справедливість й торжество права.      

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: