Працівники культури відстояли Лесю Хом’як

Працівники культури відстояли Лесю Хом’як

Працівники культури відстояли Лесю Хом’як

 

В останній день 2019 року, як тепер жартують у владному будинку району, в Дрогобицькій РДА відбулася «культурна акція». Із самого ранку 31 грудня фойє другого поверху заповнили працівники культури. Вони з’їхались із сіл району, щоби не допустити звільнення головного спеціаліста відділу культури і туризму Лесі Хом’як.

Тут, у фойє РДА, вони підписали звернення до керівника апарату РДА Степана Кулиняка такого змісту: «Колектив працівників культури району звертається до Вас із проханням залишити на посаді головного спеціаліста відділу культури і туризму Хом’як Л.І. – висококваліфікованого спеціаліста з багаторічним стажем, великим досвідом роботи та повагою серед працівників культури району…» У зверненні вони також наполягали відхилити кандидатуру  Якимчука М.Б., що пропрацював у відділі з жовтня 2019 і не встиг проявити себе. Акція тривала недовго. Влада пішла назустріч працівникам культури й поновила на посаді Лесю Хом’як.

Дмитро ФЕДАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: