Попелівчанка отримала приз від Роланда Франка

Попелівчанка отримала приз від Роланда Франка

Попелівчанка отримала приз від Роланда Франка

 

Цього року на Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра» трійка талановитих школярів отримала спеціальні призи від Роланда Франка. Серед них – учениця дев’ятого класу Попелівського НВК Соломія Станович.

На конкурс надійшло понад дві тисячі конкурсних робіт, але члени журі розглядали 1756 робіт школярів віком від шести до шістнадцяти років з усіх регіонів України. Найбільше робіт – у номінації «Ілюстрації до творів Івана Франка». «Цього року збільшено кількість призерів, члени журі визначили по три призові місця у кожній із чотирьох номінацій та кожній віковій категорії», – зазначила Ольга Нижник.

Спеціальні призи від онука Івана Франка Роланда Франкаотримали наша краянка– учениця Попелівського НВК Соломія Станович, учень п’ятого класу Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія»Денис Шумик та учениця одинадцятого класу Линовицької ЗОШ Чернігівської області Олена Виноградова.

Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» було організовано Міжнародним фондом Івана Франка, Міністерством освіти і науки України, громадською організацією «Львівське товариство» в місті Києві та Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Завдання щорічного конкурсу – посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.

Соломія Станович написала прозовий твір «Щастя близько» (читайте на стор. 7), за який і отримала спеціальний приз. Учениця Попелівського НВК, як кажуть дирекція та учителі школи,відзначається активністю у шкільному житті, навчальними досягненнями йталановитістю. Соломія Станович–голова сектору преси та інформації Дрогобицького учнівського самоврядування, постійна учасниця районних та всеукраїнських конкурсів. Тому й черговий успіх їй неабияк личить.

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: