Пільговий квиток для молоді

Пільговий квиток для молоді

Пільговий квиток для молоді

 

11 вересня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч директорів навчальних закладів та керівників фірм-перевізників стосовно пільгового перевезення студентів навчальних закладів І-ІV рівня акредитації, які проживають на території Дрогобицького району. Оскільки на державному рівні не передбачено відшкодування перевезення студентів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, райдержадміністрація звернулася до перевізників із пропозицією знайти компромісне рішення.

На попередній нараді, що відбулася 4 вересня, керівники фірм-перевізників, які надають послуги в районі, запропонували запровадження пільгового проїзного місячного квитка, придбавши який зі знижкою 20% пасажир матиме можливість проїзду необмежену кількість разів протягом визначеного періоду (місяць). Ця послуга може бути вигідна як для студентів, так і для мешканців району, які щодня доїжджають на роботу, адже проїзний квиток буде дійсний і у вихідні дні. Ця пропозиція була озвучена і на згаданій зустрічі.

За результатами зустрічі було прийняте рішення, що керівництво навчальних закладів І-ІV рівня акредитації проінформує студентів щодо можливості придбання проїзних квитків для перевезення на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Дрогобицького району та повідомить райдержадміністрацію щодо кількості проїзних квитків у розрізі кожного маршруту для подальшого забезпечення їх виготовлення.

Слід зазначити, що, згідно з пунктом 4 «Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 541 від 5 квітня 1999 року, зазначено, що кошти на пільговий проїзд студентів та учнів у міському транспорті передбачаються у відповідних місцевих бюджетах, у приміському і міжміському автомобільному транспорті – у кошторисах доходів і видатків навчальних закладів, у залізничному транспорті – централізовано у державному бюджеті для Міністерства освіти та науки.

 

Відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Дрогобицької райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: