Нанотехнології: наше представництво в Хазарі

Нанотехнології: наше представництво в Хазарі

Нанотехнології: наше представництво в Хазарі

 

Працівники Франкового вишу доцент Тарас Кавецький та аспірантка Мар’яна Кравців взяли участь у Міжнародному семінарі з нанотехнологій, який проводився в університеті Хазар, що в місті Баку (Азербайджан).

Під час семінару доцент Тарас Кавецький виступив із доповіддю на тему «Novelpolymermatrixeswithnanocarriersforconstructionofamperometricenzymebiosensors». Аспірантка Мар’яна Кравців презентувала біолого-природничий факультет нашого університету, а також спільний Українсько-азербайджанський міжнародний науково-освітній центр нанобіотехнологій і функціональних наносистем, який створений на базі Дрогобицькогопедуніверситету та Інституту радіаційних проблем НАН Азербайджану.

Було обговорено подальші перспективи роботи згаданого центру на діловій зустрічі з керівництвом Інституту радіаційних проблем НАН Азербайджану та безпосередньо з директором центру зі сторони Азербайджану професором РовшаномХаліловим. Окрім того, наші співробітники відвідали лабораторії інституту та ознайомилися з їхньою науково-дослідною діяльністю.

Тарас Кавецький як член редколегії міжнародного журналу «AdvancesinBiology&EarthSciences» разом із Мар’яною Кравців взяли участь у виїзному засіданні редколегії журналу, де були присутні засновник журналу проректор із наукової роботи Азербайджанського університету професор ЮсіфГасімов, заступник головного редактора журналу професор РовшанХалілов та член редколегії журналу професор Андрій Степанов. Сьогодні цей журнал індексується у наукометричній базі даних DOAJ (Directoryof Open Access Journals), яка передує наукометричній базі даних Scopus. Учасники зустрічі обговорили перспективи щодо написання наукових статей та їх цитування у цьому журналі, який, зі слів професора ЮсіфаГасімова, може бути доданий до наукометричної бази даних Scopus уже цього року.

 

ДДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: