Нагороди для двадцяти військових Дрогобиччини

Нагороди для двадцяти військових Дрогобиччини

Нагороди для двадцяти військових Дрогобиччини

 

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич разом із Дрогобицько-Бориславським військовим комісаром Миколою Лисаком вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» захисникам Вітчизни – мешканцям Дрогобиччини.

Кожен нагороджений вітався з присутніми в залі новим військовим вітанням «Слава Україні!». Зала оплесками стоячи подякувала захисникам за їхній подвиг.

Усього нагороди отримало 20 військових. Серед них – військовий капелан о.Михайло Коліщак.

Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 «Про відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», з метою гідного відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, установлено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні її проведення, перебування безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення, а також особи, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: