Музей в Уличному набуває популярності

Музей в Уличному набуває популярності

Музей в Уличному набуває популярності

 

2018 року завдякиспільним зусиллям ГО «Маю права», сільської ради та бібліотеки в Уличному було відкрито краєзнавчий музей історії села при бібліотеці, який набуває дедалі більшої популярності. Про це свідчать нещодавні відвідини представників різних регіонів України.

У середу, 6 листопада, гостями музею були: львів’янин Всеволод Іськів, історик, громадський діяч, заступник голови ЛОВ ВОВ, голова товариства «Меморіал» Мирон Бучацький, вчителька з Києва Наталія Боднар, полтавчанка Надія Терещенко.

Голова ГО «Маю права», історик Володимир Савчин провів екскурсію музеєм, ознайомив з історією села. Відбулася щира невимушена розмова сільського голови Святослава Стефанківа та голови ГО «Маю права» Володимира Савчина із гостями. Вони розповіли, як громаді вдалося створити музей, не використовуючи державних коштів, і яка його роль у національно-патріотичному вихованні молоді.

 

Наталія НИЧИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: