Міжнародна премія Івана Франка відбула до Італії

Міжнародна премія Івана Франка відбула до Італії

Міжнародна премія Івана Франка відбула до Італії

 

Міжнародна премія Івана Франка відбула до Італії. Монографія «Пізнай самого себе. Неоплатонічні джерела в творчості Г.С. Сковороди» доктора філології Міланського університету Марії Грації Бартоліні здобула перемогу в номінації «За вагомі досягнення у галузі україністики».

Лауреата визначили під час засідання журі премії 28-29 червня в Інституті Славістики Віденського університету (Австрія).При цьому в номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» жодна з робіт номінантів на міжнародну премію імені Івана Франка не набрала необхідну кількість балів, які визначені положенням про премію. Голова журі професор МіхаельМозер зазначив: «Всі роботи є достойними, проте важко було дійти згоди, яка саме праця однозначно заслуговує на премію». Церемонія нагородження переможця відбулася 27 серпня 2019 року на батьківщині Івана Франка – у Дрогобичі.

Василь ГАВЛОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: