«Мій батько на фронті»

«Мій батько на фронті»

«Мій батько на фронті»

 

Все почалось з подій Євромайдану. Мій батько, Михайло Гойда, не залишився байдужим і безпосередньо брав участь у масових протистояннях. Коли почалося формування добровольчих батальйонів,вступив в один із них. Як і багато інших,він не був готовий до бойових дій, але будучи  патріотом своєї держави,без вагань вирушив на схід.

Переломним моментом,як у татовому,так і в моєму житті,стали події у місті Іловайськ 2014 року. Ця трагедія назавжди залишила відбиток у наших серцях. 29 серпня 2014 року татко вважає своїм другим днем народження,оскільки йому дивом вдалося вийти живим з ворожого оточення.

Переживши той жах і втрату побратимів,не зважаючи на вмовляння рідних та близьких,він сказав : «Моя місія не виконана».  І продовжив захищати Батьківщину.

Після розформування добровольчих батальйонів, мій батько вступив у ЗСУ і уклав контракт до закінчення бойових дій. Пройшовши військові навчання,він обрав галузь «військова розвідка» й виконує завдання на лініях бойового зіткнення.

І ось тепер,на шостому році перебування на війні, у листопаді 2019 року, татко був нагороджений орденом «Народний Герой України». Це не перша нагорода, але вона для нього найвагоміша.

Я пишаюсь своїм батьком,він є для мене прикладом мужності та патріотизму.

 

Софія Гойда, студентка Дрогобицького музичного коледжу                                    ім. В. Барвінського

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: