Мешканців району обслуговуватиме міський ЦНАП

Мешканців району обслуговуватиме міський ЦНАП

Мешканців району обслуговуватиме міський ЦНАП

 

Адміністративні послуги у Центрі надання адміністративних послуг Дрогобича зможуть отримувати не лише дрогобичани, а й мешканці Дрогобицького району.

З такою ініціативою виступило керівництво Дрогобицької райдержадміністрації та управління Держгеокадастру, звернувшись з листом-проханням до Дрогобицької міської ради.

У четвер, 23 січня, виконавчий комітет ДМР під час чергового засідання надав дозвіл на початок роботи з надання адміністративних послуг мешканцям Дрогобицького району у ЦНАПі Дрогобич.

У рішенні йдеться про те, що надання послуг мешканцям Дрогобицького

район дозволено розпочинати з 3 лютого.Однак, як зазначає керівник Дрогобицького ЦНАПу Оксана Тішина, чи почнуть 3 лютого надавати послуги у міському ЦНАПі мешканцям району, залежить виключно від керівництва району.

«Для початку роботи необхідно провести процедуру узаконення надання послуг для мешканців району, зібравши та подавши певний  передбачений Законодавством перелік документів», — роз`яснила Оксана Тішина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: