Конкурсна пропозиція для Стефанії Пушак

Конкурсна пропозиція для Стефанії Пушак

Конкурсна пропозиція для Стефанії Пушак

 

5 лютого поетеса Стефанія Пушак була подвійно щаслива, бо презентувала в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці свою першу збірку віршів «Краплини сонця мого життя» та отримала пропозицію взяти участь у конкурсі на найкращу книжку року від письменника Василя Кузана.

Запропонував він їй це не тільки як шанувальник її творчості, а й як експерт Всеукраїнського рейтингу «Книжка року».

Подвійно щасливий день на творчій дорозі пані Стефанії розпочався із презентації, на яку, окрім пошановувачів поезії, завітали її щирі друзі – заступник декана філологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, кандидат філологічних наук, доцент Василь Зварич та доцент кафедри української мови ДДПУ ім. Івана Франка Мирон Яким.

Під час презентації поетеса розповіла про джерела, звідки черпає натхнення, і про перші вірші, які написала ще в шкільних стінах. Звісно, у дитячі роки поезії були світлі, щирі, а вже потім, у зрілості,наповнилися філософським змістом та емоційністю.

На завершення було багато охочихпоповнити власну бібліотеку збіркою віршів «Краплини сонця мого життя» з автографом поетеси.

 

Олеся ГНАТІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: