«Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

«Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

 «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

Ювілей – це особливе святкування круглої дати, якоїсь важливої події.

Як і кожна цивілізована нація, українці також мають свої особливі свята, що пов’язані з їхньою історією, традицією та повагою до своїх відомих співвітчизників. Не пропустити важливих святкувань та заходів допоможе календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік.

Дуже зручно, коли під руками є такий календар, який містить дати найбільших свят, що відзначають в Україні.

Бібліографом Дрогобицької РЦБС Жанною Луців укладений «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік», котрий видається щорічно та складається із двох частин.

У першій частині ви знайдете дати найбільш відомих народних, державних, церковних свят, пам'ятних подій та іменин відомих людей розміщених у хронологічній послідовності.

Друга частина містить інформацію про Книжкову столицю світу 2020 (подається щорічно), книги-ювіляри 2020 року, розповідь про Матір Терезу, ювілей якої ми будемо відзначати у наступному році. Також у цьому виданні ми подаємо інформаційно- рекомендаційний список «Жіноча проза України».

Пропоноване видання просте в користуванні, доступне за формою, корисне за інформаційною насиченістю, зорієнтоване на широкий загал,допоможе в роботі працівникам бібліотек, культурно-освітніх установ та шкіл.

 

Відділ організаційної роботи і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: