Іван Попович дасть сольний концерт у Дрогобичі

Іван Попович дасть сольний концерт у Дрогобичі

Іван Попович дасть сольний концерт у Дрогобичі до свята Покрови Пресвятої Богородиці 11 Жовтня
Довідки за телефоном : 073 011 21 73 097 374 54 94
Квитки в Будинку Культури та в Кінотеатрі Злата
Улюблені Хіти : «Розлук не Буде» «Васелина» «Золото Карпат»
Глядачі зможуть почути і насолодитися прем’єрами нових пісень і відомими хітами. Проникливий голос, потужна енергетика та любов до рідної землі все це поєднав у своїй творчості Іван Попович. В його піснях зібрана вся краса Карпат, а мелодійні композиції ніколи не залишають байдужими слухачів. Пісні з репертуару Івана Поповича належать до Золотого фонду української естради. Мабуть нема таких, хто б ні коли не чув «Золото Карпат», чи «Розлук не буде», які якнайкраще висловлюють найтепліші емоційні переживання.
Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати «Жменька рідної землі», а то й тягне пуститися у танок. Іван Попович залишається одним з найбільш яскравих та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі – у його піснях завжди чутно, що він родом з карпатських країв. І – пишається цим, а це викликає повагу.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: