Гарячі дебати районних депутатів

Гарячі дебати районних депутатів

Гарячі дебати районних депутатів

 

Відбулася чергова XXXII сесія Дрогобицької районної ради сьомого скликання. Мабуть, зважаючи на те, що проходила вона після президентських виборів, депутатські пристрасті часом закипали надміру. Особливо це відчувалося під час депутатської розминки, коли депутат Руслан Цеслів виражав своє незадоволення тим, що під програму патріотичного виховання, подану ГО «Галицький хрест», наразі нема фінансового забезпечення.

Для підтримки депутата райради прибув депутат облради, ветеран війни Володимир Масний, відомий під позивним Доктор зло добродушний офіцер Євген Вельгуш, який воював у складі батальйону ім. генерала Кульчицького. Та ще один ветеран Леонід Фадевич. У принципі, те, про що говорили ветерани, варте уваги, і голова райради Михайло Сікора пообіцяв, що через місяць-півтора це питання постараються вирішити під час чергової сесії райради. Та особливо пристрасна критика стану патріотичного виховання паном Цеслівим викликала реакцію у відповідь депутата Івана Стецка та в заступника голови РДА Руслана Щерби. Пан Стецко нагадав, що співпраця в патріотичному вихованні з Харківщиною, на якій наголошував його опонент, триває вже кілька років, і за це він навіть отримав грамоту. Руслан Цеслів наголосив, що він теж ветеран, і йому прикро чути, коли закидають, що в районі робота з патріотичного виховання ведеться погано. За словами пана Щерби, Дрогобицька РДА співпрацює з ГО «Ветеранська спілка Дрогобиччини», яку очолює Олег Кіндратів, спільно вони проводили табори, вишколи, зустрічі в школах. Тому, якщо ця робота проводиться не з «Галицьким хрестом», а з «Ветеранською спілкою», це не означає, що вона не проводиться. Після цих слів Доктор зло запропонував об’єднати зусилля. Мауть, це правильно…

Як завжди, вражала інформація, з якою виступив прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури Юрій Малахівський. Те, що він сказав, багатьох шокувало. За його словами, злочинність на Дрогобиччині кардинально молодшає. Він назвав приклад угруповання, до якого входили підлітки віком від 11 до 13 років. Здолати підліткову злочинність силами самих правоохоронних органів екможливо. Це має бути спільною роботою правоохоронців, шкіл, батьків та представників громад, у яких вони мешкають.

А далі робота пішла доволі швидко, позаяк питання обговорили в комісіях. Начальник фінансового управління РДА Віталій Перхун доповів про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 р. Він же доповідав і з питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району, й депутати після деяких дискусій підтримали пропозицію бюджетної комісії. Безпроблемно пройшли питання про стан пасажирських автоперевезень на території Дрогобицького району; про хід виконання екологічної програми на території Дрогобицького району на 2018—2019 роки; про хід виконання програми охорони, захисту та відтворення лісів на 2016—2020 роки. А ось питання про надання дозволу на списання основних засобів, що перебувають на балансі відділу освіти Дрогобицької РДА та про оптимізацію закладів освіти Дрогобицького району не пройшли.

Вихлюпнувши залишки емоцій у різному, сесія завершила свою роботу.

Дмитро ФЕДАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: