Футбольна школа «Галичини» розвивається

Футбольна школа «Галичини» розвивається

Футбольна школа «Галичини» розвивається

 

У попереднійпублікації ми наголошували, щолавиосновноїфутбольної команди Дрогобича можутьпоповнитимолодіперспективні футболісти. Але перш ніж стати багатообіцяючими обдаруваннями, вони проходять «кузню талантів» наставників Тараса Рудавця, Романа Подоляка та Романа Пігута.

З-під їхньої «тренерської кувалди» викарбовуються все нові і нові імена в новітній історії дрогобицької «Галичини». Нехай для початку це все на рівні дитячого та юнацького футболу. Але копітка праця рано чи пізно дає свої плоди.

Великі надії зараз подає один із їхніх вихованців Тарас Мошовський, який ще вчора був гравцем «молодіжки». Очевидно, в цьогорічному сезоні знайдеться йому місце в основному складі. І хто знає, можливо, в недалекому майбутньому саме він стане для «Галичини»новим Василем Карпиним, про бомбардирські якості якого зайвий раз нагадувати не варто. До речі, цьогорічнимзавданням для юнацького складу «зелено-жовтих» буде потрапляння в трійкупризерів.

На сьогодні під керівництвом тренерів Тараса Рудавця, Романа Подоляка та Романа Пігута перебуває понад 100 дітей. Вони тренуються на базі ліцею № 1 імені Івана Франка (вул.Cагайдачного, 19 ), гімназії № 14 (вул. Грушевського, 87) та ЗОШ № 17 (вул. Самбірська, 70). Як стверджують молоді наставники, матеріальна база їх не засмучує, проте бажає бути кращою. Слід зазначити, що Тарас Рудавець та Роман Подоляк отримали тренерські дипломи категорії «С» УЄФА.

Звертаємося до батьків, які ще не визначилися куди відвести своїх майбутніх «зірок». Можливо, наші зелено-жовті барви – це шанс для ваших юних футболістів стати українськими бразильцями. Отож, якщо вашій дитині виповнилося дев’ять років – не зволікайте і телефонуйте: (096) 751-45-12 (Тарас Рудавець), (093) 194-64-11 (Роман Подоляк), (073) 320-49-18 (Роман Пігут).

Орест ХАНДОНЯК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: