Фестиваль меду в новому статусі

Фестиваль меду в новому статусі

Фестиваль меду в новому статусі

 

15 вересня Меденичі вперше проводили фестиваль меду в новому статусі ОТГ спільно з Летнянською та Опарівською громадами. На свято прибуло багато бджолярів, мистецьких колективів із Дрогобиччини та інших регіонів.

З вітальним святом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Михайло Задорожний, голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак, голова товариства пасічників «Підгір’я» Степан Стельмахович.

Найкращих бджолярів нагородили грамотами департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрації.

Настрій відвідувачам покращувала насичена та цікава культурна програма, а апетит – різноманітні страви, солодощі, медова продукція. Також відбувся парад мистецьких колективів та пасічників.

Нагадаємо, щоФестивалі меду в Меденичах, започатковані за ініціативою районного керівництва, стали традиційними і щороку збирають пасічників не лише з Дрогобиччини, а й з інших районів Львівщини й сусідніх регіонів.

До речі, Фестиваль меду ще більше засолодила приємна новина:  українські «Медівка» і «Медак» отримали на конгресі пасічників у Канаді світове визнання. Про це повідомляє інтернет-газета «Дрогобицьке земляцтво»:
«Україна має чотири нагороди у медоварінні, з них дві здобули «Українські медовари». Мало кому двічі доводилося підніматися на п’єдестал за нагородою». За словамиєдиного в Україні виробника медових напоїв Романа Войтківа, у світовому конгресі пасічників взяли участь 14 750 учасників із 168 країн.

 

Іван БУЧКОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: