Директорів зібрали на нараду

Директорів зібрали на нараду

Директорів зібрали на нараду

 

Відбулася нарада керівників закладів освіти району, на якій підбито підсумки тарифікації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році, обговорено питання підготовки шкіл району до нового опалювального сезону та дотримання вимог пожежної безпеки у закладах освіти.

Розглядаючи питання щодо проведення тарифікації, Іван Стецко звернув увагу на основні проблеми в роботі шкіл: викладання навчальних предметів з урахуванням фахової підготовки кадрового складу педагогічних працівників; організація індивідуальної та інклюзивної форм навчання; оснащення оплачуваних кабінетів необхідним шкільним обладнанням та приведенням їх у відповідність до вимог МОН; забезпечення викладання основ християнської етики у закладах району.

Представник Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Михайло Городиський наголосив на важливості дотримання заходів пожежної безпеки, стандартів і норм, а також виконання вимог приписів і постанов органів державного пожежного нагляду у школах району.

Під час обговорення питання щодо підготовки ЗЗСО району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2019/20 року заступник голови РДА Володимир Ханас спинився на першочергових завдання та обсягах робіт, які необхідно виконати відповідно до розроблених закладами освіти комплексних заходів.

Для вчасного забезпечення звітності всіх закладів освіти працівники відділу освіти та методичного кабінету Ярослав Куцик та Марія Драб надали консультації керівникам шкіл щодо оформлення статистичних звітів форми №77-РВК та ЗНЗ-1.

 

Любов МАРКОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: