Дрогобицькі призери «Кубка Прикарпаття»

У цьогорічних традиційних змаганняхза «Кубок Прикарпаття» зі стрибків на акробатичній доріжці взяли участь спортсмени з Вінниці, Житомира, Кам’янця-Подільського, Кривого Рогу, Львова, Хмельницького, Шостки та Дрогобича. Звісно ж, наші акробати здобули високі місця.

Першого дня відбулися попередні змагання, а другого – фінальні, у яких спортсмени мали можливість показати найскладніші вправи і боротися за призові місця.

Серед юнаків перше місце завоював Віталій Войтів (ДДПУ), виконавши потрійне сальто, на другому місці – Олег Мазурик (ліцей №4). У інших вікових категоріях призерами стали Назар Костко (ліцей №2), Андрій Чепелюк (ліцей №2) та Вадим Васюрко (ЗОШ с.Лішня)

Серед дівчат перемогу здобула Аліна Мисишин (ліцей №1), на другому місці – Анна-Марія Вагіла (ліцей №4), на третьому – Євгенія Жгута (ліцей №16).