«Дрогобицька Голгофа»: зйомки – до 7 вересня!

«Дрогобицька Голгофа»: зйомки – до 7 вересня!

«Дрогобицька Голгофа»: зйомки – до 7 вересня!

 

Завершити зйомки кінострічки «Дрогобицька Голгофа» треба до 7 вересня, оскільки після цієї дати всі знімальні групи будуть уже залучені до інших проектів. Про це 14 серпня на нараді в дрогобицькій ратуші зазначив головний режисер фільму Олександр Король, як повідомляє прес-служба ДМР.

Обговорення відбулося за участю творців кінострічки, керівництва краю, представників поліції, ДДПУ ім. І. Франка. У центрі розмови – організаційні та фінансові спектри екранізації вистави «Дрогобицька Голгофа».

Як зазначив автор сценарію, заслужений журналіст України Тарас Метик, заздалегідь для створення стрічки було передбачено 5 знімальних днів, тоді кошторисна вартість становила 301 тисячу гривень, тепер необхідно відзняти ще додаткові епізоди, відтак заплановано вже 7 знімальних днів і кошторисна вартість буде більшою.

У результаті перемоги в конкурсі з обласного бюджету на підготовку фільму виділили 70 тис. грн, також коштами вже долучилися меценати, однак повної суми нема. Тому під час наради сторони обговорили можливості залучення якнайбільшої кількості меценатів, які зголосилися б допомогти не лише фінансово, а й наданням транспорту, пального, продуктів харчування для знімальної групи і акторів, поліграфічних послуг тощо. З цього приводу з відповідними проханнями звертатимуться і до підприємців Дрогобиччини.

Знімати фільм планують не лише у Дрогобичі, а й на інших локаціях, зокрема у Львові.

Також знімальна група звертається до всіх з проханням допомогти у зборі відповідного спорядження для акторів при зніманні кінострічки, найголовніше — кирзових чобіт, пошитих ще у минулому столітті.

Нагадаємо, що «Дрогобицька Голгофа» – трагедія, у якій представлено події, пов’язані з мученицькою смертю Дрогобицьких Блаженних Священномучеників — ієромонахів Чину св. Василія Великого Северіяна Бараника, Віталія Байрака та Якима Сеньківського. Спершу трагедію про історію Галичини в роки московсько-комуністичної окупації відобразили у виставі у виконанні акторського складу Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича. Тепер історію про жахливу трагедію духовенства, інтелігенції, студентства, які потрапили у катівню НКВС-КДБ, що була у Дрогобичі на вул. Стрийській (нині меморіальний комплекс «Тюрма на Стрийській»), екранізовують.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: