До своїх крадіїв додалися й «гастролери»

До своїх крадіїв додалися й «гастролери»

До своїх крадіїв додалися й «гастролери»

У райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку провів перший заступник голови Руслан Щерба. Серед інших розглянули й питання боротьби з незаконними вирубками деревини на території району.

Доповідав головний лісничий ДП “Дрогобицьке лісове господарство” Василь Кінаш. Він повідомив, що лісова охорона проводить спільні рейди з правоохоронцями для боротьби з крадіжками лісу. Від початку року виявлено 3 незаконні рубки в Дорожеві, Новому Кропивнику та Добрівлянах. Протягом минулого року всього було виявлено 15 таких самовільних рубок (117 м3 деревини). Матеріали передані в правоохоронні органи. Також Василь Кінаш повідомив про бригади “гастролерів” з інших областей, які працюють мобільно і займаються крадіжками деревини дуба. Випадки їхньої діяльності вже зафіксовані і на Дрогобиччині.

Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба рекомендував лісівникам паралельно із залученням правоохоронних органів співпрацювати з громадськістю, безпосередньо та через місцеву пресу звертатися до мешканців сіл про допомогу у виявленні злочинців. Також Р. Щерба порадив лісівникам тісніше співпрацювати з робочою групою райдержадміністрації, яка проводить обстеження лісопильних об’єктів району.

Відділ організаційної роботи і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: