Cкарб року:книга жертовності сестер Бандери

Cкарб року:книга жертовності сестер Бандери

Cкарб року:книга жертовності сестер Бандери

 

Материнський біль годі вимовити словами, виплакати сльозами, пережити серцем, але ще гірше – тримати в собі, стискати в закутках серця, щоб ніхто не довідався.Анна-Володимира Рудник, опікунка сестер Степана Бандери, членкиня ОУН-УПА, берегиня українського козацтва,володарка багатої колекції нагород за утвердження національної ідеї, на сторінках власної унікальноїкниги «З вірою і правдою в Україну» вилила безмежну скорботу багатостраждальної української землі за втраченими дітьми –нескореними представниками роду Степана Бандери.

«Не маю права з тим болем помирати!» Так завжди каже пані Анна, тому протягом довгих років багато пише, розповідає про історичну правду, яку затерто, забуто, не досліджено…

Не треба переповідати, ким був легендарний Степан Бандера для нашої нації, однак у гущі інформаційних джерел про його родину загубилося чимало цікавих фактів, які пані Анна-Володимира подала у своїй книзі, передусім про сестер – Володимиру Бандеру-Давидюк та Оксану, якими опікувалася аж до смерті. Назбирала величезну кількість матеріалів, об’їздила населені пункти, пов’язані з долею знаного роду, вела щоденник. Про важливі життєві деталі, душевний гарт Бандер, враження від сестер Володимири та Оксани розповіла авторка на черговій презентації, що відбулася 30 жовтня у Дрогобицькій центральній районній бібліотеці.

 

Ірина МИХАЦЬ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: