Бібліотеки: дієві інструменти розвитку

Бібліотеки: дієві інструменти розвитку

Бібліотеки: дієві інструменти розвитку

 

В URBAN бібліотеці відбувся тренінг для 19 бібліотекарів шкільних бібліотек Дрогобицького району на тему «Невідкладна адвокація та залучення людських та фінансових ресурсів до малих бібліотек в умовах децентралізації».

Тренер Віра Савка ознайомила учасників тренінгу з інструментами, які варто застосовувати, проводячи адвокаційні кампанії на прикладі власного досвіду. Говорила про підходи залучення фінансування, як зацікавити громаду в розвитку сільських бібліотек, як вивести їх на новий рівень потрібності у своїх громадах. Ділилася власним досвідом, як можна із звичайної бібліотеки-філії зробити одну з найкращих, цікавих і впізнаваних бібліотек не лише на Львівщині, а й в Україні, про яку чули і за кордоном. Віра Савка дала декілька простих і дієвих інструментів та методик розвитку бібліотек.

Тренінг та екскурсія в URBAN бібліотеку Трускавця відбулися завдяки бібліотекарю Любові Дашко, колишній працівниці Трускавецької МЦБС та Ярославі Баранич, методисту шкільних бібліотекарів Дрогобиччини.

 

Петро ДУБРОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: