Без традиції нема культури, без культури – нації!

Без традиції нема культури, без культури – нації!

Без традиції нема культури, без культури – нації!

5 листопада в районному народному домі відбулися заходи, приурочені до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Працівників галузі привітали перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, начальник відділу культури та туризму Надія Козар, голова профспілкового комітету працівників культури району Марія Василенко.

Далеко за межами району відомі наші колективи художньої самодіяльності хорового, інструментального, вокального, хореографічного жанрів, окремі вокалісти, музиканти, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони є славою і гордістю Дрогобицького району, переможцями багатьох районних, обласних та регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок.

«Ви ті люди, які створюєте свято для нас, даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Жодний святковий захід у районі не обходиться без працівників культури. Саме ви – хранителі народних звичаїв та обрядів, безцінних духовних скарбів нашого народу. Творчої наснаги, невичерпної фантазії, сімейного затишку, миру і добробуту вам та вашим родинам», — наголосив Руслан Щерба.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради  за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено кращих працівників. Також керівники району подарували всім присутнім на святі жінкам квіти.

Учасники заходу мали змогу насолодитися насиченою та цікавою концертною програмою, підготовленою молодими виконавцями та колективами.

Відділ організаційної роботи і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: