Вік для спорту не завада

Це засвідчили змагання з бадмінтону та футзалу, у яких, окрім молоді, взяли участь і дрогобицькі ветерани, продемонструвавши вищий клас спортивної майстерності.

У Львові відбулися командні змагання з бадмінтону в межах обласних комплексних змагань за програмою ХХІХ спортивних ігор Львівщини та ХІІІ обласних ігор ветеранів спорту.Участь у змаганнях взяли17 команду категорії «Дорослі» та15 команду категорії «Ветерани» з районів, міст обласного значення та ОТГ Львівщини.Команду з Дрогобичав категорії «Ветерани» представляли спортсмени Віктор Розквас та Галина Зварич, які вибороли третє місце, а команду в категорії «Дорослі» – Вероніка Захарчук (студентка ДМТК) та Тарас Біжецький (студент Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського), які посіли п’яте місце.

У суботу,29 лютого, у спорткомплексі «Інтерспорт» відбулася XII Першість Львівщини з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 50 років і старші сезону2019—2020 років. Турнір присвячений пам’яті Романа Шухевича. Участь у змаганнях взяливісім ветеранських команд із різних куточків Львівщини.

За словами президента футбольного клубу ветеранів Дрогобиччини Андрія Яніва, за результатами змагань Дрогобичотримав перемогув Першості Львівщини з футзалу серед ветеранів, здобувши перше місце. Найкращим гравцем турніру став Валентин Василенко, а до складу команди увійшло11 дрогобицьких ветеранів:М. Лісовський, А. Петрик, І. Мочуган, Г. Грущак, І. Височанський, В. Василенко, І. Бішко, С. Гоголадзе, В. Пуровець, Р. Макух, А. Янів.

У понеділок,2 березня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста президент футбольного клубу ветеранів Дрогобиччини Андрій Янівпередавкубок, медаль та диплом переможця міському голові Тарасові Кучмі.