Відкритий шаховий турнір в Уличному

Відкритий шаховий турнір в Уличному

Відкритий шаховий турнір в Уличному

В Уличному у приміщенні Народного дому пройшов VII-й відкритий шаховий турнір, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, який тривав чотири тижні (щонеділі).

На запрошення організаторів відгукнулися найкращі шахісти з Уличного: Ярослав Ратульський (минулорічний чемпіон), Орест Черепущак (триразовий чемпіон турніру), Роман Костишин (президент і організатор турніру), наймолодший учасник турніру Мар’янШкікавий (студент першого курсу факультету фізкультури і спорту Дрогобицького педуніверситету ім. Івана Франка), а також шахісти Мар’янРогульський, Юрій Черепущак,  Богдан Черепущак, Василь Білан, Мирон Сливка, Богдан Кіндракевич і два найсильніші шахісти із сусіднього Доброгостова – Іван Лунишин і Орест Бореський. Суддя – Володимир Винницький.

Змагання проходили за коловою схемою в дуже цікавій і напруженій боротьбі, в результаті якої перемогу здобув гість із Доброгостова Іван Лунишин, який і повіз Кубок Героїв Небесної Сотні до сусіднього села. Другим став триразовий переможець турніру Орест Черепущак, третім – минулорічний чемпіон Ярослав Рогульський.

Призери змагань отримали грамоти і грошові премії з рук сільського голови Святослава Стефанківа. Він не оминув увагою жодного із учасників турніру, вручивши кожному подяки та грамоти.

Окремо хочемо відзначити наймолодшого учасника змагань Мар’яна Шкікавого, в доробку якого п’ять перемог, у тому числі й над минулорічним чемпіоном і призером змагань. Він отримав приз «Гроза авторитетів»,посівши почесне шосте місце в золотій середині.

На фініші учасників змагань чекав солодкий стіл.

Особлива подяка за допомогу в проведенні змагань сільському голові Святославу Стефанківу та керівнику Народного дому, міністрові культури села Олегу Костецькому.

Микола Савчин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: