Відчуй і не будь байдужим!

Відчуй і не будь байдужим!

Відчуй і не будь байдужим!

 

9 вересня в рамках святкування Всесвітнього дня фізичного терапевта студенти інституту фізичної культури і здоров’я Франкового вишу, майбутні фізичні терапевти й ерготерапевти, вийшли на вулиці Дрогобича із гаслом «Відчуй і не будь байдужим».

Цей день дає можливість фахівцям згаданої сфери підвищити обізнаність населення про важливу роль фізичної реабілітації в підтримці здоров’я і відновленні незалежності людей, які втратили рухові функції внаслідок травм або хвороб.

Розпочався захід із вітання заступника директора інституту фізичної культури і здоров’я з навчальної роботи доцента Романа Чопика, який наголосив, що професія фізичного терапевта є перспективною, враховуючи запит сьогодення на таких фахівців.

Студенти Дрогобицького педуніверситету провели акцію: на інвалідних візках спробували дістатися до центру міста. Таким способом вони намагалися привернути увагу дрогобичан до людей з інвалідністю та їхніх проблем. Студенти пропонували перехожим долучитися до акції, щоб відчути, з якими проблемами щодня стикається людина з обмеженнями життєдіяльності.

Важливо зауважити, що більш активною була молодь нашого міста. Старше покоління, побачивши таку кількість людей на візках, менш охоче долучалося до акції.

Дрогобичани проявляли людяність, допомагаючи нашим студентам підіймати і транспортувати візок, де неможливо було проїхати, водії громадського транспорту зупинялися, побачивши на зупинці людину на візку.

Участь наших студентів в акції стала одним із перших кроків на шляху опанування ними професії фізичного терапевта та ерготерапевта.

Роман ЧОПИК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: