Величне свято в Лішні

Величне свято в Лішні

Величне свято в Лішні

 

Вітаючи із християнським святом, коли у світі з’явилася Пресвята Богородиця, Наша Небесна Захисниця, на стадіоні Лішні відбулося велике свято.

Сільський голова Роман Настьошин разом із підприємцем Романом Дзялою зуміли організувати небайдужих до проблем села людей і провести дозвілля, яке запам’яталося і мешканцям села, і гостям.

Тут було все: виступи художньої самодіяльності, силові вправи лазіння на стовпа, фінал кубка з футболу серед юнацьких команд.

Справжньою окрасою святкового дня стали виступи ветеранів, які у свої буремні роки відстоювали футбольну честь у районі та області, виступали за приміське село Лішня. У своїй промові перед присутніми 67-річний Богдан Пастернак нагадав, що з цього села вийшов Остап Савка, легендарний гравець львівських «Карпат» та київського «Динамо», який народився та проживав на «Загороди», тепер вулиця Івана Франка. Цей товариській матч у Лішні відвідали ветерани Львівських «Карпат» разом із Ігорем Кульчицьким. За сільську команду виступали Лев Броварський, Степан Данилюк.

І ось на стадіон вийшли легенди місцевого футболу: 74-річний Михайло Стап’як, Василь Хом’як (70), Володимир Кулинич (68), Володимир Сосюк (67), Ігор Карп’як (65), Любомир Лупак (64), Володимир Терлецький (63), Ярослав Карбівник (63), Орест Наконечний (62), Михайло Бермес (60), Степан Кекс (58) та інші.

Чудовий настрій мав сільський голова Роман Настьошин, який від імені депутатського корпусу вручив пам’ятні нагороди та грамоти активним сільським футболістам – юнакам, які здобули перемогу, найкращим гравцям основної команди «Арсенал» та відзначив ветеранів.

На завершення святкування дякуємо підприємцям, які організували частування смачним пловом та козацьким кулешем.

 

Анна БАНЕВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: