У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова

У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова

У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова

24 серпня у Модричах відбувся футбольний турнір із міні-футболу пам’яті Артема Єгорова. Спортивний захід відбувався після Служби Божої і святкового концерту до Дня Незалежності, організований федерацією футболу Дрогобицького району, завдяки ініціативі й підтримці сільського голови Модрич Мирона Флюнта та капітана місцевої команди Тараса Грицана. Спонсори турніру – Наталя Флюнт і Руслан Романів.

23 серпня 2010 року напередодні Дня Незалежності України у сім’ї Єгорових сталася біда. Перестало битися серце 20-річного Артема Єгорова, любленого сина, доброго брата та капітана футбольної команди «Фортуна» в рідному селі Модричі. Артем був добрим організатором, талановитим керівником, свідомим громадянином, пропагував здоровий спосіб життя, любив спорт, особливо футбол. Він ніколи не жалівся на здоров’я, тому ця трагедія була раптовою. В Артема відмовили дві нирки. Врятувати його не вдалося. За іронією долі після його смерті в брата покійного Євгена теж відмовили нирки. Батько Олександр зважився на операцію та віддав одну нирку сину, але вона не прижилася так, як треба. Після операцій брат Євген і батько Олександр живі, здорові, але обмежені в рухових можливостях. Попри все, вони теж були на турнірі та дякували організаторам, сільському голові, командам за згадку про найріднішу для них людину.

Участь у турнірі взяли чотири команди – ФК «Фортуна» Модричі, ФК «Мрія» Снятинка, ФК «Каменяр» Нагуєвичі, ФК «Ватра» Уріж. Суддівські обов’язки під час турніру виконували Ігор Грабовенський і Богдан Ключ. Запрошений на турнір батько Артема Олександр символічно розпочав матч, зробивши перший пас.

Перше місце виборов ФК «Фортуна» Модричі, друге посів ФК «Мрія» Снятинка, третє – ФК «Каменяр» Нагуєвичі, четверте – ФК «Ватра» Уріж. Найкращими гравцями турніру визнано Андрія Бузка («Фортуна» Модричі), нападаючого Івана Винницького (Нагуєвичі), Тараса Куціля (ФК «Мрія») Снятинка, воротаря ФК «Ватра» Уріж. Переможці були нагороджені пам’ятними призами та подяками від спонсорів-меценатів. Церемонію вручення проводив сільський голова Мирон Флюнт і батько Артема – Олександр.

Вшанувати пам’ять Артема Єгорова прийшло багато сільської молоді, друзів, родина. На завершення батько Артема зі сльозами на очах щиро подякував організаторам та всім присутнім, хто знав сина, знав про його добрі наміри, щоб у його рідному селі був футбол.

 

Анна БАНЕВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: