У Болехівцях відкрили спортмайданчик

У Болехівцях відкрили спортмайданчик

У Болехівцях відкрили спортмайданчик

 

Відбулося освячення та урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Болехівцях.

Участь у цій святкові події взяли заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Андрій Тур, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, депутат обласної ради Михайло Задорожний, сільська голова Ірина Кіс, головний спеціаліст з питань молоді і спорту Михайло Якимчук, громада села.

Лейтмотивом усіх промовців було те, що це доволі непересічна й важлива подія у житті села. Такий майданчик потрібен передусім молоді, адже тут вона зможе себе реалізувати й досягнути значних успіхів. Це є прикладом, як місцева, районна та обласна влада спільними зусиллями досягають потрібного для людей результату.

На облаштування цього спортивного майданчика спрямовано з обласного бюджету 700 тисяч гривень та 729 тисяч гривень із місцевого бюджету.

Майданчик у Болехівцях облаштовували в рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Дрогобицької райдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: