«Тарантіно» – чемпіон утретє

Минулими вихідними в спортивному залі ДЮСШ ім. І. Боберського фінальним поєдинком за Кубок завершився футзальний марафон Дрогобиччини.

Нагадаємо, що цього року в ньому взяли участь шість команд у вищій лізі та 12 у першій.

За підсумками чемпіонату у вищій лізі бронзові нагороди вибороли команди «Тартак», срібло вперше завоювала молода та амбіційна команда «Продукти24», а чемпіонство виборола команда «Тарантіно».

У фіналі Кубка Дрогобиччини – 2019 зустрілися чинний чемпіон та срібний призер. Третій рік поспіль – «Тарантіно» володар Кубка Дрогобиччини з футзалу.

Після завершення фіналу було нагороджено  переможців і призерів змагань.

Найкращими в індивідуальних номінаціях стали: воротар – Павло Хомин («Тарантіно»), бомбардир – Андрій Шакалець («Тартак»), гравець – Мар’ян Шишка («Продукти24») та арбітри фінального матчу Орест Дуцяк, Ігор Юзьв’як і Максим Проць.